Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 04.12.2010 20:38:41 

Obohacujeme‚ skrášľujeme životy žien ..

Krásna príležitosť robiť iných krajšími a zároveň si skrášľovať aj svoj život!

Ide o príležitosť, kde nezbohatnete bez práce a zo dňa na deň, ktorá nie je podfuk a nie je multilevel. Je to biznis, ktorý odmeňuje šikovných a platí vám, čo ste hodná.

Ide o podnikanie, ktoré je založené na filozofii obohacovania životov ostatných žien. Je to skvelá príležitosť pre ženy, ktoré chcú byť samy sebe šéfkou a pracovať v hodinách, ktoré si určia.

Tak ako si zarábame peniažky?

1. predaj prípravkov.

- prostredníctvom osobných poradenstiev novým klientkám

Nakupujeme zo skladu, nie je medzi nami prostredník. Predávame krásnym spôsobomĺňame prípravky stálym zákazníčkam formou zákazníckeho servisu. Sú to rýchle peniažky, predám tovar a mám zisk na ruke.

2. provízie za budovanie tímu.

Počas poradenstiev stretnete dámy, ktoré osloví to, čo robíte vy a budú chcieť robiť to isté. A tak ste platené za budovanie tímu. Vaša provízia nie je na úkor dám vo vašom tíme a tým sa hlavne líšime od MLM.

3. autá, ocenenia, ceny, odmeny, dovolenky, šperky

Všetko, čo je treba - splniť vopred platné podmienky ... a idete na dovolenku alebo získate šperk.

Keď som začínala, všetko, čo som chcela, bola krásna pleť, naučiť sa líčiť a privyrobiť si pár peniažkov. ALE zistila som, že je tu toho oveľa oveľa viac! Filozofia spoločnosti založená na Zlatom pravidle: "Správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe", na hodnotách, kde je na prvom mieste Viera (v seba, Boha ...) na druhom Rodina a na treťom Kariéra. Jednoducho byť v rovnováhe a užívať si svoj život, nie ho prežívať. A tu je všetko to, čo si budete užívať ako naša poradkyňa:: máte vlastné podnikanie, vlastné hobby-ktoré aj vynáša peniažky.

ALE! Nie je to všetko len o peniazoch...

1. FLEXIBLITA

Pracujete v hodinách, aké si určíte. Vďaka tejto vlastnosti som si mohla dovoliť mať aj druhú prácu, prácu na plný úväzok. A tak som si postupne budovala niečo, čo som neskôr mohla naplno rozbehnúť, čiže som pracovala a tvorila svoj PLÁN B (keby sa niečo stalo) - a v momente, keď som sa rozhodla, že už nechcem mať šéfa, že mi nestačia peniaze a nie som docenená za svoju prácu som len zvýšila aktivitu a z Plánu B sa pomaličky stáva PLÁN A. Teraz sa venujem najmä svojmu hobby :-) a uživí ma slušne. Pracujem max. 25 h týždenne.

2. PRIATELIA NA CELÝ ŽIVOT:

V minulosti som mala maximálne 1 kamarátku a ostatní moji známi boli chlapci. Bola som chlapčenský typ, ktorý nemal rád intrigy a nikdy som nechcela pracovať v ženskom kolektíve :-). Tu som si našla všetky moje dobré priateľky, prišla som do pozitívneho kolektívu. Viem, že mám okolo seba ľudí, na ktorých sa môžem spoľahnúť, ak by som mala problém. A to je úžasné! Krásne, čisté priateľstvá! Aj v mojom tíme sú len tie dámy, s ktorými sa mi dobre pracuje a s ktorými mám dobré vzťahy. Je to radosť byť spokojná aj v práci aj v osobnom živote. Vzťahy sú pre mňa extrémne dôležité!

3. POMOCOU INÝM RASTIEME:

Je fantastické, keď Vám niekto pomáha pri prvých rozbehoch, pri prvých telefonátoch... 

4. OSOBNOSTNÝ RAST:

Existuje neskutočne veľa osobných príbehov poradkýň, ktoré zmenili svoj život, zmenili seba, svoj prístup, výzor. Mnohokrát sú samoživiteľkami, prežili rodinné tragédie, nemali peniaze na základné veci a práve svojou chuťou pracovať na sebe ... zmenili všetko! Život nabral iné obrátky. ALE vždy najskôr museli CHCIEŤ ísť do toho, prekonať svoj strach, urobiť rozhodnutie a pracovať na sebe. U nás má šancu každý. Každá poradkyňa začína na rovnakej štartovacej čiare, bez ohľadu na vzdelanie, vek, stav, jazyky, deti ... jediné na čom záleží je vaša chuť a odhodlanie niečo zmeniť na sebe alebo na svojom živote.

5. ŠKOLENIA ZDARMA:

Vieme, že v dnešnom svete sa platí za všetko. Za informácie, za know how .... U nás vďaka filozofii, na ktorej naša spoločnosť stojí - podporujeme ženy okolo nás, odovzdávame si vedomosti navzájom, pretože nás to všetky posúva ďalej. A preto máme školenia zdarma počas celého nášho fungovania v rámci našej spoločnosti. VYUŽITE túto možnosť, ak chcete byť vizážistkou, ale nemáte zvyšných 330 -660€ na niekoľko mesačný kurz. Máme mnohé dámy medzi nami sú skúsenými vizážistkami a neabsolvovali žiadne kurzy. Veď predsa vizážistika je vo veľkej miere hlavne o praxi a nie o papieri, ktorý máte zarámovaný.

Myslíte si, že aj by sa vám to páčilo, ale nikdy ste nepredávali, nie ste obchodník? ...hádam správne :)?

Naštastie tento biznis je o budovaní vzťahov, o kvalitných neparfémovaných prípravkoch, o nadštandardných službách klientkám. Učíme sa ako byť nápomocné ženám, ako im vysvetliť starostlivosť a nie ako ich dotlačiť ku kúpe. Poradkyne sú viac ako učiteľky než predajkyne. Ak ste schopná učiť iných a vzdelávať sa, tak to zvládnete!

A odkiaľ získam klientky?

Na školeniach pre nové poradkyne sa učíme ako si príjemným spôsobom budovať svoju klientskú základňu, ako pracovať s doporučeniami a kým si získavame nové klientky, zároveň sa k nám už získané klientky vracajú, keďže kozmetika je spotrebná. Viete, že priemerne žena minie na kozmetikú minimálne 15€/ mesačne? Stálu klientelu si budujeme hlavne predajom prípravkov starostlivosti o pleť, doplnkom sú dekoratíva, telová kozmetika ap. Čiže kto sú naše potencionálne klientky? Všetky ženy, ktoré majú pleť! .

Tak čo si o tom myslíte?

Máte chuť zmeniť niečo vo svojom živote?

Máte chuť spoznať milých a príjemných ľudí?

Vyskúšať niečo nové?

Veľmi rada vás privítam v našej rodine poradkýň.

Môžem pracovať aj keď nemám žiadne skúsenosti s kozmetikou?

Áno, môžete. Pokiaľ si myslíte, že máte vzťah ku kozmetike, naučíte sa všetko na našim odborných školenia zdarma. Väčšina žien nemala žiadnu skúsenosť s kozmetikou, ale vďaka našim fantastickým školenia sa dokážete naučiť všetko čo potrebujete. Máte podporu z našej strany.

Koľko času musím venovať tejto práci týždenne?

U náš nič nemusíte, nie sú stanovené obraty, ktoré musíte mesačne splniť. Jednoducho povedané, keď budete mať čas pracovať, tak pracujte. Je to flexibilné a individuálne.

Čo ak to nezvládnem?

U nás sa nedá neuspieť. Pokiaľ budete pracovať 2-3 hodinky týždenne, úspech príde.
Keď nezačnete, tak nikdy neuvidíte, či Vám to pôjde. Určite Vám hneď od začiatku pomôžeme.

Keď chcem vedieť viac, aký je postup?

V prípade nejakých otázok, pošlite mi e-mail a ja vás následne budem kontaktovať.

TOPlist