Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 04.12.2010 20:38:41 

Obohacujeme‚ skrášľujeme životy žien ..

Máte chuť zmeniť niečo vo svojom živote?
Máte chuť spoznať milých a príjemných ľudí?
Vyskúšať niečo nové?


Myslíte si, že by sa Vám to aj páčilo, ale nikdy by ste nepredávali...? Mám pravdu, že? :o)
Keďže tento biznis je o budovaní vzťahov, o kvalitných neparfémovaných prípravkoch, o nadštardantných službách klientom.
Učíme sa ako byť nápomocné našim klientom, ako im vysvetliť starostlivosť a nie ich doplačiť ku kúpe. Ak máte chuť sa učiť niečo nové a zároveň tak tým pomáhať sama sebe a zároveň aj druhým, tak toto je tá pravá výzva pre Vás.

Filozofia je založená na Zlatom pravidle: " správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe", na hodnotách 1. viera, 2. rodina, 3. kariéra. Jednoducho byť v rovnováhe a užívať si svoj život, nie ho prežívať !!!

Ide o podnikanie, ktoré je založené na filizofii obohacovania životov ostatných žien. Je to skvelá príležitosť pre ženy, ktoré chcú byť samy sebe šéfkou a pracovať v čase, ktorý si samy určia. Môžete ísť na nákupy vtedy kedy chcete, ísť do kina kedy máte chuť, na kávičku s kamarátkami... Je to všetko len na Vás, ako si zorganizujete svoj čas.

A tu je všetko, čo si budete užívať ako naša kozmetická poradkyňa:
1, flexibilita
2, priatelia na celý život
3, pomocou iným rastieme
4, kariérny rast

Medzi nami je ešte stále veľa miesta. Neodkladajte to nabudúce, nikdy nie lepší čas ako začať práve teraz. Keď budete naďalej robiť to, čo robíte, kde budete o rok? Tam kde ste práve teraz! :o( Keď to nezmeníte Vy, nikto za Vás to neurobí!
Nebojte sa využiť túto príležitosť a urobiť zmenu vo svojom živote. Pomôžete tak sama sebe, ale aj svojim blízkym. Nenechajte si zobrať Vaše sny. Snívajte ich naplno...
TEŠÍM SA NA VÁS! :o)

Ivka
TOPlist